Apie mus

Mūsų pagrindinis tikslas – padaryti Jus geresnius.

Mūsų misija

Mes susiejame vartotojus ir įmones, kad vartotojai galėtų lengviau rasti patikimą paslaugos teikėją, o įmonės pagerintų savo verslą, gaudamos realių vartotojų vertinimus ir pritraukdamos naujų klientų.

VARTOTOJAMS:

Dalytis patirtimi

Abipusė nauda ir vartotojams, ir įmonėms

ĮMONĖMS:

Tapti geresnėms vartotojui

Esame atsidavę tam

ką darome

„Trustbox“ sukūrėme tam, kad suteiktume visiems vartotojams galimybę būti išgirstiems, o visoms įmonėms galimybę klausytis, reaguoti ir nuolat tobulėti. Esame į produktą orientuota įmonė – daugiau investuojame į savo programinės įrangos tobulinimą, o ne į pardavimus ir rinkodarą. Savo klientams stengiamės suteikti kuo geresnės patirties naudojantis mūsų produktu.

Mūsų vertybės

Kokie mūsų tikslai?

Mūsų klientai – laimėtojai!

Teisinga kainodara, jokių ilgalaikių sutarčių, itin paprastas valdymas ir naudingiausios programinės įrangos funkcijos Jūsų verslui. Sukūrėme sprendimą, kad tokios įmonės, kaip Jūsų, galėtų stebėti ir gerinti savo reputaciją internete, pasinaudodamos apžvalgų rinkimo, publikavimo ir valdymo galimybėmis.

Mes tapsime geresni tik tuomet, kai geresni tapsite Jūs. Mūsų klientai yra mūsų verslo širdis, o jų sėkmės siekis mums yra kelrodė žvaigždė. Kiekviename žingsnyje stengiamės jiems padėti, kad galėtų išnaudoti visas mūsų siūlomas galimybes.

Paprastumas

Kam reikalingas „Trustbox“?

Mes tikime, kad puikumas slypi paprastume. Mūsų programinę įrangą labai paprastai gali valdyti visi vartotojai.

Populiariausių atsiliepimų platformų kaina už programinę įrangą dažnai yra per didelė mažiems arba vidutinio dydžio verslams. Mes sukūrėme produktą, kuris turi dar daugiau funkcionalumo ir galimybių Lietuvos rinkoje. Jis yra prieinamas net savarankiškai dirbantiems asmenims arba mažoms įmonėms.

Esate pasiruošę augti kartu su mumis?

Susisiekite su mumis ir papasakosime, kaip galime padėti Jūsų verslui!

Kontaktai

+37060551955

info@trustbox.lt

© 2020 Trustbox. Visos teisės saugomos.