SEO Nauda

Paieškos sistemos pastebi ne tik tai, ką Jūs sakote apie save, bet ir tai, ką kiti sako apie Jus.

Atsiliepimai pateikia paieškos sistemoms naujo aktualaus turinio

Ne visada įmanoma apie prekės ženklą sukurti daugybės naujo turinio, ypač jei šis turinys specialiai kuriamas SEO tikslams, tačiau paieškos sistemoms svarbu, kad Jūsų svetainė būtų aktyvi. Ką daryti tokiu atveju? Rinkite vartotojų sukurtą turinį! Tai mažai pastangų reikalaujantis būdas kurti savo svetainėje ir socialinės žiniasklaidos kanaluose unikalų, autentišką turinį. Naujas aktualus turinys rodo, kad Jūsų svetainė yra aktyvi ir vertinga klientams, užsisakantiems Jūsų prekes ar paslaugas. Be to, tai lyg sukuria pokalbį, kuriame ne tik Jūs klientams pasakojate apie savo produktą, bet ir Jūsų klientai šneka su Jumis ir apie Jus.

Žemesnis atmetimo rodiklis

Kaip žinoma daugeliui svetainių kūrėjų ir SEO specialistų, didelis atmetimo rodiklis yra SEO reitingų žudikas. Statistikos duomenimis, 105 % lankytojų dažniau pasilieka svetainėje, jeigu yra atsiliepimų. Jie suteikia vartotojui daugiau žinių apie prekės ženklą ir pasitikėjimo juo, todėl žmonės praleis daugiau laiko, naršydami Jūsų svetainėje. Vertinimai didina susidomėjimą ir mažina atmetimo galimybę. Rezultatas? Žemesnis atmetimo rodiklis ir aukštesnis „Google“ reitingas.

Google Search

Google Maps

SEO nauda

Vienas iš „Google“ paieškos algoritmo signalų yra „Google“ apžvalgos. Šie signalai sutelkti į apžvalgų kiekį, kokybės balą ir įvairovę. Tinkamai subalansuotas šių trijų peržiūros signalų derinys gali padėti Jūsų įmonei paieškos žiniatinklyje „Google“ pakilti į aukštesnes pozicijas.

 

Klientams ieškant informacijos apie Jūsų paslaugas „Google“ žiniatinklyje, tapkite dažniau pastebimi. Vietinėje paieškoje „Google“ verslo puslapio reitingas yra svarbus kriterijus, siekiant užimti aukštesnes pozicijas. Pritraukite naujų lankytojų iš „Google“ ir sulaukite daugiau klientų!

„Google“ mano verslas

Gaukite aukštesnius vietinės paieškos rezultatus, rinkdami atsiliepimus „Google“ verslo puslapyje. Nesvarbu, turite vieną prekybos vietą ar visą tinklą, „Google“ verslo reitingai ir apžvalgos suteikia galią pakilti aukščiau Jūsų konkurentų vietinėje „Google“ paieškoje. 92 % vartotojų mieliau rinksis įmonę, turinčią aukštą reitingą ir didelį atsiliepimų skaičių, nei tą, kurios reitingas prastas ir mažai atsiliepimų.

Google Maps

Esate pasiruošę augti kartu su mumis?

Susisiekite su mumis ir papasakosime, kaip galime padėti Jūsų verslui!

Kontaktai

+37060551955

info@trustbox.lt

© 2020 Trustbox. Visos teisės saugomos.